Fotografia dziecięca Tczew

Komu nie robi się miło, na widok pięknych, rodzinnych fotografii zdobiących mieszkanie? Posiadanie takich skarbów, sprawia radość każdego dnia. Dzieciństwo to ulotny moment, który szkoda przegapić. Najlepszy czas, na wyjątkową sesję jest właśnie teraz.

Zadzwoń i umów się na sesję już dziś. Tel. 600 690 400.

Przewijaj stronę w dół,
aby dowiedzieć się więcej.

Kiedy pamięć zawodzi- pozostają zdjęcia!
Pamięć ludzka jest jak sito, pozostawia to co największe i oczywiste, odrzucając i zamazując szczegóły i emocje. Fotografia pozwala wracać w nieskończoność do słodkich, radosnych i beztroskich chwil dzieciństwa. Nie czekaj dłużej, bo właśnie ta chwila jest wyjątkowa i magiczna! Skorzystaj z naszych profesjonalnych usług i już dziś umów się na spotkanie: 600 690 400.

Zdjęcia rodzinne wyrażają więcej niż tysiąc słów.
Stwórzmy takie, by wywoływały sentyment i uśmiech na twarzy.

Zdjęcia rodzinne wyrażają więcej niż tysiąc słów.
Stwórzmy takie, by wywoływały prawdziwy uśmiech na twarzy.

Fotografie rodzinne dostarczają radości każdego dnia.
Zwłaszcza jeśli są tak dobre, że można je powiesić w wystawnym miejscu. Dobre fotografie pozwalają odkopać stare wspomnienia pełne radości, miłości i ciepła rodzinnego.

Pomyśl o tym dziś, aby któregoś dnia dać dorosłym już dzieciom możliwość powrotów do pięknej przeszłości, powrotów do swoich korzeni. Tak, aby mogły odkrywać siebie wciąż na nowo.

Fotografia pozwala przenieść się w jednej chwili do cudownych, beztroskich czasów dzieciństwa. I choć wydawałoby się, że te chwile są ulotne, to jednak odpowiednie kadry pozwalają ocalić je od zapomnienia.
Trudno odtworzyć z pamięci emocje towarzyszące nam we wczesnym dzieciństwie - W Akuku potrafimy jednak utrwalić je w sposób z którego będziecie dumni. Nasze sesje stają się pamiątkami na wiele lat.

Ceny

Podane ceny obejmują sesję w profesjonalnym studio.
Sesje w plenerze, lub w domu klienta + 50zł.
Mała sesja Kilkanaście doskonałych
kadrów, gotowych do
druku w formie cyfrowej.
Duża sesja Ponad 20 doskonałych
kadrów, gotowych do
druku w formie cyfrowej.

+ 10 dużych odbitek
Dziecięca 350 zł 550 zł
Pamiętaj, jesteśmy tu dla Ciebie i Twojej rodziny. Spełniamy nawet najskrytsze fotograficzne marzenia, dlatego chętnie wykonamy dodatkowe ujęcia rodzinne według Twojego pomysłu. Fotografia dzieci w gronie rodziny jest nie tylko mniej stresująca, ale i... opłacalna. Za dodatkowego modela dopłacisz tylko 100 zł do podstawowej ceny.
Niemowlęca Jedna wersja 500 zł.
Noworodki Jedna wersja 600 zł.
„Mama! Na tym zdjęciu nic nie widać, a tu wyglądam za grubo!”- chyba nie chcesz, żeby Twoje dziecko do końca życia wypominało Ci brak zdolności fotograficznych? Dlatego przychodzimy z pomocą i oferujemy sesje okolicznościowe m.in.: sesje urodzinowe, czy fotografię chrztu. Każda z tych uroczystości jest już sama w sobie wydarzeniem stresującym i pracowitym, dlatego kiedy Ty nie masz głowy, żeby dodatkowo „bawić się w fotografa”- pojawiamy się my!
Rodzinna / Ciążowa 500 zł 700 zł
Fotografie rodzinne to prawdziwe unikaty i bezcenne pamiątki. W zestawie zdjęć rodzinnych znajdą się wspólne kadry całego klanu oraz portrety członków rodziny. Chcesz, żeby Twój album rodzinny tworzył ciekawą chronologiczną historię? Zadbaj o to już w... ciąży. Fotografia ciążowa to idealny wstęp do Twojej prywatnej, ilustrowanej opowieści.
Chrzciny / Urodziny / Okoliczności 600 zł 800 zł
Twój maluszek słodko śpi, wygląda jak aniołek, a Ty nie masz pomysłu jak utrwalić tę ulotną chwilę? Nasze studio fotograficzne podejmie się wyzwania, jakim są zdjęcia noworodków. Nie zwlekaj, gdyż sesje noworodków odbywają się do 14 dnia życia. Zdjęcia śpiącego maleństwa wywołujemy w 10 dużych egzemplarzach, gotowych go oprawienia i powieszenia na ścianie.
Sesja indywidualna Do uzgodnienia
Twoje dziecko chce być jak Fryderyk Chopin albo Leo Messi? Uwiecznij Jego dotychczasowe hobby na fotografii. Skorzystaj z naszych usług, a chętnie posłuchamy jak gra na pianinie czy pokibicujemy, kiedykopie piłkę, uwieczniając na kliszy pierwszą pasję malucha.

Profesjonalizm, kreatywność, zabawa – tak wygląda sesja zdjęciowa w Akuku

W naszym studio nie ma miejsca na sztuczne pozy i przyklejone uśmiechy, nie ma także sztywnych ram czasowych. Korzystając z usług naszego studia decydujesz się nie tylko na sesję zdjęciową, ale także rodzinną atmosferę. W naszym studio Twoja rodzina może czuć się swobodnie, a naturalne zachowania i bliskość członków rodziny to właśnie to, co chcemy uwiecznić. Jesteśmy tu przede wszystkim dla Ciebie!

Chętnie wysłuchamy Twoich pomysłów na sesję zdjęciową! Podziel się z nami swoją kreatywnością. Razem stworzymy prawdziwe arcydzieła. Mamy do dyspozycji wszelkie potrzebne rekwizyty, ciekawe tła i dodatki. Zadzwoń już dziś i umów się na sesję. Tel. 600 690 400

Zamów sesję w prezencie
i podaruj bliskiej Ci osobie.
Oto najbardziej wyjątkowy prezent, który
z roku na rok ceni się coraz bardziej.
Zadzwoń: 600 690 400
Sesje w studio AKUKU są rezerwowane z wyprzedzeniem. Warunkiem rezerwacji jest uiszczenie opłaty studyjnej (odliczanej od ceny sesji). Doskonale rozumiemy, że dzieci często są chore. Spokojnie. Całkowicie bezpłatne przełożenie terminu jest możliwe nawet na 48 godzin przed umówioną wizytą!

Za przełożenie terminu w dniu umówionej wizyty, (lub nie pojawienie się w umówionym terminie) wiąże się z bezzwrotnym zainkasowaniem opłaty studyjnej. Wynika to z faktu, że nie ma możliwości umówić już kogoś na wizytę w tym terminie, ani wynająć studia komuś innemu. A nawet puste studio musi zostać rozliczone (dzierżawa, czynsze itd.) Koszty te pokrywane są właśnie ze środków gwarancyjnych zwanych opłatą studyjną.
Jeżeli z jakiegokolwiek powodu, efekty naszej pracy nie przypadną Tobie do gustu, po prostu przygotujemy następną sesję całkowicie za darmo. Możesz więc czuć się bezpiecznie.
Sesje w studio AKUKU są rezerwowane z wyprzedzeniem. Warunkiem rezerwacji jest uiszczenie opłaty studyjnej (odliczanej od ceny sesji). Doskonale rozumiemy, że dzieci często są chore. Spokojnie. Całkowicie bezpłatne przełożenie terminu jest możliwe nawet na 48 godzin przed umówioną wizytą!

Za przełożenie terminu w dniu umówionej wizyty, (lub nie pojawienie się w umówionym terminie) wiąże się z bezzwrotnym zainkasowaniem opłaty studyjnej. Wynika to z faktu, że nie ma możliwości umówić już kogoś na wizytę w tym terminie, ani wynająć studia komuś innemu. A nawet puste studio musi zostać rozliczone (dzierżawa, czynsze itd.) Koszty te pokrywane są właśnie ze środków gwarancyjnych zwanych opłatą studyjną.
Każda sesja w studio AKUKU przygotowywana jest indywiduualnie, w zależności od rodzaju sesji plenerowej/studyjnej/domowej czy okolicznościowej. Podczas umawiania terminu rodzic otrzymuje od nas informację zwrotną co należy zabrać na sesję swojego dziecka.

Najlepiej zapoznać się z artykułem zawartym
w naszej broszurze. - Pobierz ją tutaj.
Sesja fotograficzna w studio dopasowana jest zawsze do wieku dziecka, podczas sesji noworodków sesje trwają zazwyczaj dłużej gdyż potrzebujemy z rodzicami dodatkowego czasu do uspania, nakarmienie i przewijanie dziecka. Sesje od roku w zwyż trwają od 0,5 do 5 godzin w zależności od wybranej opcji. Wyselekcjonowane, obrobione i przygotowane do druku fotografie gotowe są do odbioru jeszcze przed upływem dwóch tygodni od momentu wykonania sesji.
W studio AKUKU jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje dotyczące wykonywania sesji w innych miastach. Chętnie odwiedzimy inny zakątek polski, i wykonamy sesję specjalnie dla Ciebie. Cena takich sesji ustalana jest indywidualnie, musi zawierać koszty dojazdu i ew. zakwaterowania.
Wszystkie sesje w naszej ofercie opłacane są w formie przelewem. Oczywiście zawsze jest możliwa uregulowanie należności w gotówce.
Jeżeli podczas całej sesji, rodzic chciałby znaleźć się na jednej z fotografii. Nie będzie z tym najmniejszego problemu. Jednak w naszej ofercie znajdują się osobno sesje rodzinne które wykonamy dla Państwa z wielką przyjemnością.
Wszystkie fotografie po każdej sesji fotograficznej będą dostępne (w kolorze oraz czerni-bieli) w formie cyfrowej do ściągnięcia na naszej stronie internetowej. Dodatkowo wedle życzenia, możemy je wysłać na płycie CD w dowolne miejsce.
Możesz być pewien że w studio AKUKU, Twoje dziecko będzie bezpieczne i zadowolone. Pracujemy wyłącznie na certyfikowanym sprzęcie oświetleniowym. (W przypadku sesji noworodków, pomimo atestów i braku przeciwskazań i tak używamy wyłącznie światła naturalnego, oraz specjalnego ogrzewacza powietrza)
Oczywieście, jest możliwość zakupienia vouchera w formie prezentu ( na kazdy rodzaj sesji studyjne/plenerowe/okolicznościowe), który jest realizowany w naszym studio do jednego roku od dnia zakupienia.

Mamo, warto śledzić nas na Facebook

Nie przegap najciekawszego. Bądź pierwszą, która dowie się o najpiękniejszych
wydarzeniach w AKUKU. Kliknij lubię to, aby dołączyć do naszej społeczności.

Napisz do nas
- z niecierpliwością czekamy na wiadomość od Ciebie.
Rozpocznij tu:
Twoja wiadomość.
Darmowa wycena
sesji dla Twojego dziecka
- już za kilka chwil na Twojej skrzynce!
Na jaki adres chcesz otrzymać ofertę?