Fotografia dziecięca Gdynia

Komu nie robi się ciepło na widok najsłodszych chwil z dzieciństwa? Zachowanie ich w pięknej formie, jest prawdziwym skarbem i pozwala wracać do nich bez końca. Dzieci zmieniają się w mgnieniu oka, więc jeśli masz jeszcze taką szansę szkoda było by ją przegapić. Twoje maleństwo będzie Ci za to bardzo wdzięczne.

Zadzwoń i umów się na sesję już teraz. Tel: 600 690 400

Przewijaj stronę w dół,
aby dowiedzieć się więcej.

Spraw swojemu maleństwu najcenniejszą pamiątkę z dzieciństwa.
Zawsze odkładamy wszystko na lepszy moment, niestety najlepsze momenty z życia naszych pociech uciekają bezpowrotnie, bez pamięci. Umów się na piękną sesję, jeszcze dzisiaj, póki masz jeszcze taką szansę. Twoje dziecko będzie Ci za to wdzięczne. Pozwól mu wracać wspomnieniami do waszych najlepszych wspólnie spędzonych chwil. Najlepszy moment, na waszą wspólną sesję jest właśnie teraz!

Historia rodzinna utrwalona na fotografii.
Piękne kolekcje najcenniejszych skarbów.

Uwielbiamy podziwiać małe dzieci właśnie dlatego, że są sobą. Skaczą z radości, gdy się cieszą i kładą na ziemi gdy się złoszczą. Kochamy ich naturalność, właśnie za to że nie udają kogoś innego, nie zmieniają swojego zachowania tak jak my. Oglądanie zdjęć z dzieciństwa bliskich osób, zmniejsza to poziom kortyzolu, (hormonu stresu). To świetna wiadomość, jednak prawdziwa magia, rodzinnej kolekcji wyjątkowych kadrów kryje się gdzie indziej.

Przeglądają kolekcję rodzinnych fotografii, w głębi ducha cieszymy się, że te chwile nie zostały utracone. Że ktoś pomyślał o tym, aby uwiecznić je na kliszy. Mówi się, że fotografie tworzą historię rodziny, z pewnością jest w tym ziarno prawdy. Domy, których ściany obwieszone są rodzinnymi fotografiami zdają się mieć więcej ciepła i uroku. Twoje dziecko, z pewnością będzie Cenić waszą wspólną, piękną fotografię bardziej, niż jakikolwiek inny przedmiot, który będzie mu o Tobie przypominał.

Ceny

Podane ceny obejmują sesję w profesjonalnym studio.
Sesje w plenerze, lub w domu klienta + 50zł.
Mała sesja Kilkanaście doskonałych
kadrów, gotowych do
druku w formie cyfrowej.
Duża sesja Ponad 20 doskonałych
kadrów, gotowych do
druku w formie cyfrowej.

+ 10 dużych odbitek
Dziecięca 350 zł 550 zł
Za każdym razem, robimy kilka dodatkowych ujęć rodzinnych, jeśli tylko sobie tego zażyczysz. Fotografia dzieci w szerszym gronie jest znacznie tańsza. Dodatkowy model to tylko 100 zł do podstawowej ceny. Każda sesja może odbyć się w naszym studio, lub w miejscu, które jest wam bliskie.
Niemowlęca Jedna wersja 500 zł.
Noworodki Jedna wersja 600 zł.
Zdjęcia noworodków, to temat do którego podchodzimy z ogromną delikatnością. Cała przygoda trwa około pięciu godzin. Twoje maleństwo musi przecież być nakarmione, przewinięte i w dobrym nastroju, na który nie zawsze mamy wpływ. Ale efekty tej pracy są przecudowne. Sesje niemowlęce wykonujemy do 14 dnia życia, kiedy Twoje maleństwo śpi twardym snem i wygląda jak prawdziwy aniołek. Do każdej sesji dołączamy 10 dużych, wywołanych odbitek, gotowych do powieszenia na ścianie.
Rodzinna / Ciążowa 500 zł 700 zł
Fotografia rodzinna, może być najpiękniejszą ozdobą całego domu, o ile jest dobrze wykonana. Tak samo fotografia ciążowa, może być prawdziwym dziełem sztuk. W każdym zestawie znajdą się pojedyncze portrety i wspólne kadry. Dla każdego coś pięknego.
Chrzciny / Urodziny / Okoliczności 600 zł 800 zł
Sesje okolicznościowe, urodzinowe i fotograf chrztu. Żadna zabawka po kilku latach nie będzie miała takiej wartości, jak wyjątkowej jakości fotografia z ważnej uroczystości. Czas dzieciństwa uchwycony w wyjątkowym stylu, to prezent, który cieszy wciąż od nowa. Zwłaszcza gdy uwiecznieni są na nim nasi pierwsi przyjaciele.
Sesja indywidualna Do uzgodnienia
Twój maluszek ma hobby, pasję, a może talent do gry na pianinie? Naprawdę warto to uwiecznić. Jeśli masz pomysł na indywidualną sesję daj nam o tym znać, a pomożemy Ci uwiecznić ją w najpiękniejszy z możliwych sposobów.

W studiu Akuku, otrzymasz więcej niż myślisz...

Wiadomo, że dzieci są nieprzewidywalne, czasami trzeba długiej zabawy i pysznego posiłku, aby przekonać Twoje maleństwo do tego, że można się przed nami szczerze uśmiechać. Czasami sesje rozciągają się w czasie, więc nigdy nie planujemy kolejnych sesji „na styk”. Najważniejsze, jest dla nas stworzyć dokładnie takie ujęcia, z których będziecie naprawdę dumni. Bez żadnych ukrytych dopłat, czy dodatkowych kosztów.

Czasami rodzice wiedzą najlepiej w jakich sytuacjach ich pociecha robi niezapmniane miny, innym razem rodzice mają pomysł na stylizacje, czy konkretne ujęcia. Opowiedz nam o swoich pomysłach, a z pewnością je zrealizujemy. Pamiętaj, że mamy w studio wiele teł, rekwizytów i cudownych dodatków, które uczynią Twoją sesję wyjątkową. Zadzwoń już dziś i umów się na rozmowę. Tel. 600 690 400. Działamy na terenie całej Gdyni, Śródmieście, Redłowo , Orłowo, Wielki Kack , Chylonia , Dąbrowa, Mały Kack , Obłuże, Chwarzno, Wiczlino, Działki leśne.

Zamów sesję w prezencie
i podaruj bliskiej Ci osobie.
Oto najbardziej wyjątkowy prezent, który
z roku na rok ceni się coraz bardziej.
Zadzwoń: 600 690 400
Sesje w studio AKUKU są rezerwowane z wyprzedzeniem. Warunkiem rezerwacji jest uiszczenie opłaty studyjnej (odliczanej od ceny sesji). Doskonale rozumiemy, że dzieci często są chore. Spokojnie. Całkowicie bezpłatne przełożenie terminu jest możliwe nawet na 48 godzin przed umówioną wizytą!

Za przełożenie terminu w dniu umówionej wizyty, (lub nie pojawienie się w umówionym terminie) wiąże się z bezzwrotnym zainkasowaniem opłaty studyjnej. Wynika to z faktu, że nie ma możliwości umówić już kogoś na wizytę w tym terminie, ani wynająć studia komuś innemu. A nawet puste studio musi zostać rozliczone (dzierżawa, czynsze itd.) Koszty te pokrywane są właśnie ze środków gwarancyjnych zwanych opłatą studyjną.
Jeżeli z jakiegokolwiek powodu, efekty naszej pracy nie przypadną Tobie do gustu, po prostu przygotujemy następną sesję całkowicie za darmo. Możesz więc czuć się bezpiecznie.
Sesje w studio AKUKU są rezerwowane z wyprzedzeniem. Warunkiem rezerwacji jest uiszczenie opłaty studyjnej (odliczanej od ceny sesji). Doskonale rozumiemy, że dzieci często są chore. Spokojnie. Całkowicie bezpłatne przełożenie terminu jest możliwe nawet na 48 godzin przed umówioną wizytą!

Za przełożenie terminu w dniu umówionej wizyty, (lub nie pojawienie się w umówionym terminie) wiąże się z bezzwrotnym zainkasowaniem opłaty studyjnej. Wynika to z faktu, że nie ma możliwości umówić już kogoś na wizytę w tym terminie, ani wynająć studia komuś innemu. A nawet puste studio musi zostać rozliczone (dzierżawa, czynsze itd.) Koszty te pokrywane są właśnie ze środków gwarancyjnych zwanych opłatą studyjną.
Każda sesja w studio AKUKU przygotowywana jest indywiduualnie, w zależności od rodzaju sesji plenerowej/studyjnej/domowej czy okolicznościowej. Podczas umawiania terminu rodzic otrzymuje od nas informację zwrotną co należy zabrać na sesję swojego dziecka.

Najlepiej zapoznać się z artykułem zawartym
w naszej broszurze. - Pobierz ją tutaj.
Sesja fotograficzna w studio dopasowana jest zawsze do wieku dziecka, podczas sesji noworodków sesje trwają zazwyczaj dłużej gdyż potrzebujemy z rodzicami dodatkowego czasu do uspania, nakarmienie i przewijanie dziecka. Sesje od roku w zwyż trwają od 0,5 do 5 godzin w zależności od wybranej opcji. Wyselekcjonowane, obrobione i przygotowane do druku fotografie gotowe są do odbioru jeszcze przed upływem dwóch tygodni od momentu wykonania sesji.
W studio AKUKU jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje dotyczące wykonywania sesji w innych miastach. Chętnie odwiedzimy inny zakątek polski, i wykonamy sesję specjalnie dla Ciebie. Cena takich sesji ustalana jest indywidualnie, musi zawierać koszty dojazdu i ew. zakwaterowania.
Wszystkie sesje w naszej ofercie opłacane są w formie przelewem. Oczywiście zawsze jest możliwa uregulowanie należności w gotówce.
Jeżeli podczas całej sesji, rodzic chciałby znaleźć się na jednej z fotografii. Nie będzie z tym najmniejszego problemu. Jednak w naszej ofercie znajdują się osobno sesje rodzinne które wykonamy dla Państwa z wielką przyjemnością.
Wszystkie fotografie po każdej sesji fotograficznej będą dostępne (w kolorze oraz czerni-bieli) w formie cyfrowej do ściągnięcia na naszej stronie internetowej. Dodatkowo wedle życzenia, możemy je wysłać na płycie CD w dowolne miejsce.
Możesz być pewien że w studio AKUKU, Twoje dziecko będzie bezpieczne i zadowolone. Pracujemy wyłącznie na certyfikowanym sprzęcie oświetleniowym. (W przypadku sesji noworodków, pomimo atestów i braku przeciwskazań i tak używamy wyłącznie światła naturalnego, oraz specjalnego ogrzewacza powietrza)
Oczywieście, jest możliwość zakupienia vouchera w formie prezentu ( na kazdy rodzaj sesji studyjne/plenerowe/okolicznościowe), który jest realizowany w naszym studio do jednego roku od dnia zakupienia.

Mamo, warto śledzić nas na Facebook

Nie przegap najciekawszego. Bądź pierwszą, która dowie się o najpiękniejszych
wydarzeniach w AKUKU. Kliknij lubię to, aby dołączyć do naszej społeczności.

Napisz do nas
- z niecierpliwością czekamy na wiadomość od Ciebie.
Rozpocznij tu:
Twoja wiadomość.
Darmowa wycena
sesji dla Twojego dziecka
- już za kilka chwil na Twojej skrzynce!
Na jaki adres chcesz otrzymać ofertę?