Fotografia dziecięca Gdańsk

Droga Mamo, z pewnością myślałaś o najcenniejszych prezentach, które dziecko po Tobie zachowa. Co będzie trwalsze niż piękne ubranka czy zabawki. Co przypominało by o wspólnych chwilach nawet za wiele, wiele lat. Moment na wymarzoną sesję dla dziecka, jest właśnie teraz.

Zadzwoń i porozmawiaj o własnej sesji: 600 690 400

Przewijaj stronę w dół,
aby dowiedzieć się więcej.

Żadne słowa ani najlepsza nawet pamięć nie zastąpią doskonałej fotografii. Słowami można opisać fotografię do paszportu. Ucho z lewej, broda w górę — to za mało, by zdjęcie zyskało magię. Zdjęcia dzieci wykonywane w studiu fotograficznym Akuku, to prawdziwe dzieła sztuki. Jak wybrać najlepszy moment na wymarzoną sesję dla dziecka? To proste. Ten moment jest właśnie teraz. Zadzwoń i umów się na spotkanie 600 690 400.

Zdjęcia tworzą historię rodziny.
Zróbmy takie, które pokażą ją jak najlepiej.

Pamiętasz jak emocje towarzyszące przeglaniu starych, rodzinnych zdjęć? Co czujesz wracając do tych pięknych chwil?

Dobrze, że nie zostały utracone. Daj dziecku również szansę przypomieć sobie jakim było. Dzięki profesjonalnym fotografią z Akuku zapiszesz wszystkie te chwile na wieczność, i to w wyjątkowo pięknym stylu. Zachowaj bezcenną pamiątkę dla następnych pokoleń, porozmawiajmy o sesji Twojego dziecka, już dziś!


Dlaczego, ludzie kochają oglądać fotografie bliskich im dzieci? Dlatego, że są prawdziwe. Niczego nie udają. Nie zmieniają z chwili na chwilę, tak jak my. Zapraszamy na wyjątkowe sesje w efekcie których, wydobędziemy z Twojego dziecka to co najpiękniejsze.

Bez sztucznych uśmiechów, czy nienaturalnych poz. Dzieci skaczą ze szczęscia, złoszczą się i pokazują język. Oto emocje, które warto pokazać takimi jakimi są. W sposób, który stanie się ozdobą całego domu na długie lata.

Ceny

Podane ceny obejmują sesję w profesjonalnym studio.
Sesje w plenerze, lub w domu klienta + 50zł.
Mała sesja Kilkanaście doskonałych
kadrów, gotowych do
druku w formie cyfrowej.
Duża sesja Ponad 20 doskonałych
kadrów, gotowych do
druku w formie cyfrowej.

+ 10 dużych odbitek
Dziecięca 350 zł 550 zł
Fotografia dzieci. Sesje dziecięce mogą odbyć się w naszym profesjonalnym studio fotograficznym, lub w waszym ulubionym plenerze. Jeśli nie masz pomysłu z przyjemnością coś zaproponuję. W cenie każdej sesji uwzględniamy, klika fantastycznych ujęć rodzinnych. Sesje trwają zazwyczaj od 1 do 2 godzin. Jeśli masz dwójkę, lub więcej dzieci, za każde kolejne zapłacisz tylko 100 zł.
Niemowlęca Jedna wersja 500 zł.
Sesja realizowana dla niemowlaczków w przedziale wiekowym od 1 do 12 miesięcy. Sesję wykonujemy w studio, w domu u klienta lub w plenerze. Z tak malutkimi dziećmi sesji nie można zaplanować dlatego pracujemy tak długo, aż uzyskamy zadowalający dla obu stron efekt. W cenie zawarte jest 10 fotografii wywołanych w dużym formacie.
Noworodki Jedna wersja 600 zł.
Zdjęcia noworodków. To prawdziwy skarb, móc uwiecznić pierwsze momenty, życia które są najbardziej ulotne. Aby móc właściwie oddać kruchość waszego maleństwa, bardzo ważne jest aby sesję przeprowadzić do drugiego, max trzeciego tygodnia życia. Im młodsze jest niemowlę, tym ma twardszy sen, co pozwala na ułożenie go w słodziuteńkich śpioszkowych pozach. Dlatego ważne jest, aby zarezerwować tą sesję w okresie ciąży. Uwaga sesja może portwać do 5ciu godzin, wraz z karmieniem przewijaniem. W cenę wliczono 10 dużych odbitek z profesjonalnego fotolabu.
Rodzinna / Ciążowa 500 zł 700 zł
Fotografia rodzinna i ciążowa. Sesja rodzinna, to tak naprawdę większość sesji, które wykonujemy. Fotografie rodzinne powstają każdego rodzaju sesji. Tak naprawdę to Ty zdecydujesz w jaki sposób rozłożymy ilość czasu na wspólne fotografie, a ile na zdjęcia Twojego dzieciątka. Sesje z brzuszkiem będą dobrym początkich wspaniałej historii narodzin.
Chrzciny / Urodziny / Okoliczności 600 zł 800 zł
Fotograf chrztu, sesje urodzinowe i okolicznościowe. Fotografie z dziecięcej imprezy urodzinowej, lub okolicznościowej sesji będą dodatkowo wspaniałym prezentem dla wszystkich uczestników. Sesja chrztu, to także wspaniały pomysł na to, aby dać ją w prezencie.
Sesja indywidualna Do uzgodnienia
Masz swój pomysł na sesję? Twoje dziecko świetnie gra w piłkę? Uwielbia grać na pianinie?
Opowiedz nam o swojej wymarzonej sesji, z przyjemnością wykonamy ją dla Ciebie.

W Akuku, zawsze dostaniesz więcej niż myślisz...

Wybierając sesję w studio, zaproponujemy Ci odpowiednie, tła
i rekwizyty, które doskonale oddadzą charakter małego bohatera, lub stworzą klimat którego oczekujesz.
Czas trwania sesji, zależny jest od dziecka. Czasem trzeba odłożyć aparat, pobawić się, lub zjeść coś smacznego, aby poprawić humor. Planując sesję, każdy uczciwy fotograf dziecięcy bierze pod uwagę to, że nie może mieć planów na najbliższe godziny. W Akuku, nigdy nie spotakją Cię przykre niespodzianki czy ukryte opłaty.

Jeśli masz własny pomysł na sesję, zrealizujemy go.
Być może będą to fotografie na prezent dla dziadków, lub rodziców chrzestnych. Wspaniale. Przygotujemy właściwą inscenizację. Zadzwoń już dziś i umów się na rozmowę. Tel. 600 690 400. Poniższa oferta obejmuje wszystkie dzielnice miast Gdańsk. Wrzeszcz, Przymorze, Śródmieście, Morena, Oliwa, Siedlce, Chełm, Zaspa, Ujescisko, Stare miasto, Łostowice, Orunia, Maćkowy, Kowale, Rębowo, Szadółki, Osowa, Matarnia, Suchanino i Straszyn.

Zamów sesję w prezencie
i podaruj bliskiej Ci osobie.
Oto najbardziej wyjątkowy prezent, który
z roku na rok ceni się coraz bardziej.
Zadzwoń: 600 690 400
Sesje w studio AKUKU są rezerwowane z wyprzedzeniem. Warunkiem rezerwacji jest uiszczenie opłaty studyjnej (odliczanej od ceny sesji). Doskonale rozumiemy, że dzieci często są chore. Spokojnie. Całkowicie bezpłatne przełożenie terminu jest możliwe nawet na 48 godzin przed umówioną wizytą!

Za przełożenie terminu w dniu umówionej wizyty, (lub nie pojawienie się w umówionym terminie) wiąże się z bezzwrotnym zainkasowaniem opłaty studyjnej. Wynika to z faktu, że nie ma możliwości umówić już kogoś na wizytę w tym terminie, ani wynająć studia komuś innemu. A nawet puste studio musi zostać rozliczone (dzierżawa, czynsze itd.) Koszty te pokrywane są właśnie ze środków gwarancyjnych zwanych opłatą studyjną.
Jeżeli z jakiegokolwiek powodu, efekty naszej pracy nie przypadną Tobie do gustu, po prostu przygotujemy następną sesję całkowicie za darmo. Możesz więc czuć się bezpiecznie.
Sesje w studio AKUKU są rezerwowane z wyprzedzeniem. Warunkiem rezerwacji jest uiszczenie opłaty studyjnej (odliczanej od ceny sesji). Doskonale rozumiemy, że dzieci często są chore. Spokojnie. Całkowicie bezpłatne przełożenie terminu jest możliwe nawet na 48 godzin przed umówioną wizytą!

Za przełożenie terminu w dniu umówionej wizyty, (lub nie pojawienie się w umówionym terminie) wiąże się z bezzwrotnym zainkasowaniem opłaty studyjnej. Wynika to z faktu, że nie ma możliwości umówić już kogoś na wizytę w tym terminie, ani wynająć studia komuś innemu. A nawet puste studio musi zostać rozliczone (dzierżawa, czynsze itd.) Koszty te pokrywane są właśnie ze środków gwarancyjnych zwanych opłatą studyjną.
Każda sesja w studio AKUKU przygotowywana jest indywiduualnie, w zależności od rodzaju sesji plenerowej/studyjnej/domowej czy okolicznościowej. Podczas umawiania terminu rodzic otrzymuje od nas informację zwrotną co należy zabrać na sesję swojego dziecka.

Najlepiej zapoznać się z artykułem zawartym
w naszej broszurze. - Pobierz ją tutaj.
Sesja fotograficzna w studio dopasowana jest zawsze do wieku dziecka, podczas sesji noworodków sesje trwają zazwyczaj dłużej gdyż potrzebujemy z rodzicami dodatkowego czasu do uspania, nakarmienie i przewijanie dziecka. Sesje od roku w zwyż trwają od 0,5 do 5 godzin w zależności od wybranej opcji. Wyselekcjonowane, obrobione i przygotowane do druku fotografie gotowe są do odbioru jeszcze przed upływem dwóch tygodni od momentu wykonania sesji.
W studio AKUKU jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje dotyczące wykonywania sesji w innych miastach. Chętnie odwiedzimy inny zakątek polski, i wykonamy sesję specjalnie dla Ciebie. Cena takich sesji ustalana jest indywidualnie, musi zawierać koszty dojazdu i ew. zakwaterowania.
Wszystkie sesje w naszej ofercie opłacane są w formie przelewem. Oczywiście zawsze jest możliwa uregulowanie należności w gotówce.
Jeżeli podczas całej sesji, rodzic chciałby znaleźć się na jednej z fotografii. Nie będzie z tym najmniejszego problemu. Jednak w naszej ofercie znajdują się osobno sesje rodzinne które wykonamy dla Państwa z wielką przyjemnością.
Wszystkie fotografie po każdej sesji fotograficznej będą dostępne (w kolorze oraz czerni-bieli) w formie cyfrowej do ściągnięcia na naszej stronie internetowej. Dodatkowo wedle życzenia, możemy je wysłać na płycie CD w dowolne miejsce.
Możesz być pewien że w studio AKUKU, Twoje dziecko będzie bezpieczne i zadowolone. Pracujemy wyłącznie na certyfikowanym sprzęcie oświetleniowym. (W przypadku sesji noworodków, pomimo atestów i braku przeciwskazań i tak używamy wyłącznie światła naturalnego, oraz specjalnego ogrzewacza powietrza)
Oczywieście, jest możliwość zakupienia vouchera w formie prezentu ( na kazdy rodzaj sesji studyjne/plenerowe/okolicznościowe), który jest realizowany w naszym studio do jednego roku od dnia zakupienia.

Mamo, warto śledzić nas na Facebook

Nie przegap najciekawszego. Bądź pierwszą, która dowie się o najpiękniejszych
wydarzeniach w AKUKU. Kliknij lubię to, aby dołączyć do naszej społeczności.

Napisz do nas
- z niecierpliwością czekamy na wiadomość od Ciebie.
Rozpocznij tu:
Twoja wiadomość.
Darmowa wycena
sesji dla Twojego dziecka
- już za kilka chwil na Twojej skrzynce!
Na jaki adres chcesz otrzymać ofertę?