Fotografia dziecięca Starogard

Uśmiech Twojego dziecka, to najpiękniejszy widok na świecie. Zachowaj te chwile w cudownej, artystycznej formie na zawsze. To będzie najwspanialszy element ozdobny wnętrz rodzinnego mieszkania. Nie przegap tych magicznych chwil.

Zadzwoń i umów się na sesję już dziś. Tel. 600 690 400.

Przewijaj stronę w dół,
aby dowiedzieć się więcej.

Wspomnienia trzyma się w sercu, ale to zdjęcia przywołują je najlepiej.
Jesteśmy tu po to, by urzeczywistniać marzenia. Stworzymy dla Ciebie i Twojej rodziny najpiękniejsze fotografie, które w niezwykły sposób ukazują momenty radości, zaskoczenia, ekspresji uczuć i szczęścia. Nie czekaj dłużej – doceń każdą z chwil i pozwól jej znaleźć swoje wyjątkowe miejsce w pamiątkowym albumie. Umów się na sesję już teraz!

Dobrze wykonana fotografia wyraża
magię chwili lepiej, niż tysiące słów.

Dobrze wykonana fotografia wyraża magię chwili lepiej niż tysiące słów.
Nie pozwól aby najpiękniejsze momenty zatarły się w Twojej pamięci pod wpływem nieubłaganie uciekającego czasu. Pielęgnuj je w postaci fotografii i wracaj do nich przy każdej okazji, by na nowo poczuć wyjątkowość chwil Swojego życia. Pozwól sobie na tę magiczną podróż w czasie.

Zdjęcia to zapis naszej prywatnej historii. Warto podarować swoim dzieciom obraz najważniejszych momentów ich życia, aby mogły wrócić po latach do najpiękniejszych i wzruszających wspomnień z dzieciństwa i na nowo poczuć beztroską radość oraz ciepło rodzinne. Nie muszą Państwo obawiać się trudności związanych ze stresem maleństwa, płaczem i dyskomfortem. Jesteśmy profesjonalistami.

Ceny

Podane ceny obejmują sesję w profesjonalnym studio.
Sesje w plenerze, lub w domu klienta + 50zł.
Mała sesja Kilkanaście doskonałych
kadrów, gotowych do
druku w formie cyfrowej.
Duża sesja Ponad 20 doskonałych
kadrów, gotowych do
druku w formie cyfrowej.

+ 10 dużych odbitek
Dziecięca 350 zł 550 zł
Oryginalna sesja? Własny pomysł? Urodzinowa niespodzianka? Szalona aranżacja? Jesteśmy do Państwa dyspozycji! Fotografia dzieci w gronie rodziny zapewnia im poczucia komfortu, a ponadto jest bardziej opłacalna – dopłata za dodatkowego modela to tylko 100 zł do podstawowej ceny.
Niemowlęca Jedna wersja 500 zł.
Noworodki Jedna wersja 600 zł.
Rozmazany obraz, niewłaściwe światło, nieudane ujęcie – czy znasz ten koszmar? Z nami unikniesz nieudanych fotografii, które zakłócają pełnię i idealność zapisu pięknych wspomnień. Proponujemy Państwu sesje okolicznościowe, w tym także sesje urodzinowe i fotografię chrztu. Najbardziej istotne wydarzenia z naszego życia, wymagają szczególnej oprawy fotograficznej!
Rodzinna / Ciążowa 500 zł 700 zł
Fotografie rodzinne to najcenniejsze pamiątki. Oferowany przez nas zestaw zdjęć rodzinnych obejmuje zarówno wspólne kadry całego klanu jak i portrety poszczególnych jego członków.

Wszyscy chętnie wracamy po latach do dawnych wspomnień zapisanych w postaci fotografii. Warto kontynuować uwiecznianie biegu historii rodzinnej, poczynając od okresu ciąży, dlatego fotografia ciążowa to wspaniały temat na pierwsze strony rodzinnego albumu.
Chrzciny / Urodziny / Okoliczności 600 zł 800 zł
Spokojny i słodki sen niemowlaka, to jeden z najpiękniejszych widoków dla rodziców. Z przyjemnością pomagamy uwiecznić te chwile w profesjonalny sposób, realizując zdjęcia noworodków już od 14 dnia życia. Już dziś, możesz zamówić fotografie śpiącego niemowlaka w 10 dużych egzemplarzach gotowych do oprawy.
Sesja indywidualna Do uzgodnienia
Kibicujesz pasjom swojej pociechy? Podaruj mu fantastyczną sesję zdjęciową z naszym udziałem. Będziemy gorliwie wspierać malucha i stworzymy najlepsze ujęcia obrazujące jego pierwsze osiągnięcia!

Nietuzinkowe podejście, długoletnie doświadczenie, rodzinna atmosfera- to sesja zdjęciowa w Akuku

Wydobywamy z każdego to, co najpiękniejsze i najbardziej naturalne. Wymykamy się szablonom i schematom, które niszczą oryginalność i wyjątkowość zarówno samych postaci jak i przeżywanych chwil. Każda sesja jest dla nas niezwykła, a każdy klient traktowany indywidualnie. Zapewniamy rodzinną i swobodną atmosferę w studiu fotograficznym, dzięki czemu każda rodzina poczuje się wyjątkowo i doskonale.

Jesteśmy otwarci na propozycje i wspomagamy Państwa kreatywność swoimi sugestiami oraz wszelkimi dostępnymi u nas rekwizytami, tłami i dodatkami. Wierzymy, że wspólnie stworzymy piękne arcydzieła fotograficzne, które przez lata będą zdobiły ściany Państwa domów i znajdą swoje miejsce w rodzinnych albumach. Działamy we wszystkich dzielnicach Starogardu Gdańskiego: W Centrum, Hermanowo, Kocborowo, Korytyba, Przylesie, Stadnina, Żabno, Łapiszewo.

Zamów sesję w prezencie
i podaruj bliskiej Ci osobie.
Oto najbardziej wyjątkowy prezent, który
z roku na rok ceni się coraz bardziej.
Zadzwoń: 600 690 400
Sesje w studio AKUKU są rezerwowane z wyprzedzeniem. Warunkiem rezerwacji jest uiszczenie opłaty studyjnej (odliczanej od ceny sesji). Doskonale rozumiemy, że dzieci często są chore. Spokojnie. Całkowicie bezpłatne przełożenie terminu jest możliwe nawet na 48 godzin przed umówioną wizytą!

Za przełożenie terminu w dniu umówionej wizyty, (lub nie pojawienie się w umówionym terminie) wiąże się z bezzwrotnym zainkasowaniem opłaty studyjnej. Wynika to z faktu, że nie ma możliwości umówić już kogoś na wizytę w tym terminie, ani wynająć studia komuś innemu. A nawet puste studio musi zostać rozliczone (dzierżawa, czynsze itd.) Koszty te pokrywane są właśnie ze środków gwarancyjnych zwanych opłatą studyjną.
Jeżeli z jakiegokolwiek powodu, efekty naszej pracy nie przypadną Tobie do gustu, po prostu przygotujemy następną sesję całkowicie za darmo. Możesz więc czuć się bezpiecznie.
Sesje w studio AKUKU są rezerwowane z wyprzedzeniem. Warunkiem rezerwacji jest uiszczenie opłaty studyjnej (odliczanej od ceny sesji). Doskonale rozumiemy, że dzieci często są chore. Spokojnie. Całkowicie bezpłatne przełożenie terminu jest możliwe nawet na 48 godzin przed umówioną wizytą!

Za przełożenie terminu w dniu umówionej wizyty, (lub nie pojawienie się w umówionym terminie) wiąże się z bezzwrotnym zainkasowaniem opłaty studyjnej. Wynika to z faktu, że nie ma możliwości umówić już kogoś na wizytę w tym terminie, ani wynająć studia komuś innemu. A nawet puste studio musi zostać rozliczone (dzierżawa, czynsze itd.) Koszty te pokrywane są właśnie ze środków gwarancyjnych zwanych opłatą studyjną.
Każda sesja w studio AKUKU przygotowywana jest indywiduualnie, w zależności od rodzaju sesji plenerowej/studyjnej/domowej czy okolicznościowej. Podczas umawiania terminu rodzic otrzymuje od nas informację zwrotną co należy zabrać na sesję swojego dziecka.

Najlepiej zapoznać się z artykułem zawartym
w naszej broszurze. - Pobierz ją tutaj.
Sesja fotograficzna w studio dopasowana jest zawsze do wieku dziecka, podczas sesji noworodków sesje trwają zazwyczaj dłużej gdyż potrzebujemy z rodzicami dodatkowego czasu do uspania, nakarmienie i przewijanie dziecka. Sesje od roku w zwyż trwają od 0,5 do 5 godzin w zależności od wybranej opcji. Wyselekcjonowane, obrobione i przygotowane do druku fotografie gotowe są do odbioru jeszcze przed upływem dwóch tygodni od momentu wykonania sesji.
W studio AKUKU jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje dotyczące wykonywania sesji w innych miastach. Chętnie odwiedzimy inny zakątek polski, i wykonamy sesję specjalnie dla Ciebie. Cena takich sesji ustalana jest indywidualnie, musi zawierać koszty dojazdu i ew. zakwaterowania.
Wszystkie sesje w naszej ofercie opłacane są w formie przelewem. Oczywiście zawsze jest możliwa uregulowanie należności w gotówce.
Jeżeli podczas całej sesji, rodzic chciałby znaleźć się na jednej z fotografii. Nie będzie z tym najmniejszego problemu. Jednak w naszej ofercie znajdują się osobno sesje rodzinne które wykonamy dla Państwa z wielką przyjemnością.
Wszystkie fotografie po każdej sesji fotograficznej będą dostępne (w kolorze oraz czerni-bieli) w formie cyfrowej do ściągnięcia na naszej stronie internetowej. Dodatkowo wedle życzenia, możemy je wysłać na płycie CD w dowolne miejsce.
Możesz być pewien że w studio AKUKU, Twoje dziecko będzie bezpieczne i zadowolone. Pracujemy wyłącznie na certyfikowanym sprzęcie oświetleniowym. (W przypadku sesji noworodków, pomimo atestów i braku przeciwskazań i tak używamy wyłącznie światła naturalnego, oraz specjalnego ogrzewacza powietrza)
Oczywieście, jest możliwość zakupienia vouchera w formie prezentu ( na kazdy rodzaj sesji studyjne/plenerowe/okolicznościowe), który jest realizowany w naszym studio do jednego roku od dnia zakupienia.

Mamo, warto śledzić nas na Facebook

Nie przegap najciekawszego. Bądź pierwszą, która dowie się o najpiękniejszych
wydarzeniach w AKUKU. Kliknij lubię to, aby dołączyć do naszej społeczności.

Napisz do nas
- z niecierpliwością czekamy na wiadomość od Ciebie.
Rozpocznij tu:
Twoja wiadomość.
Darmowa wycena
sesji dla Twojego dziecka
- już za kilka chwil na Twojej skrzynce!
Na jaki adres chcesz otrzymać ofertę?