Fotografia dziecięca Rumia

Tupot maleńkich stópek czy też pierwsze przedstawienie w przedszkolu trudno zachować na dłużej w pamięci, nie mając ich obrazu przed oczyma. Pamiętaj! Każda chwila z życia Twoich milusińskich jest wyjątkowa i warta uwiecznienia jej na fotografiach. Przemijających momentów nie da się zatrzymać, ale dzięki sesji fotograficznej można je zamknąć w domowym albumie, który będzie cudowną podróżą do szczęśliwej przeszłości młodych rodziców i ich maleńkich dzieci.

By zatrzymać to, co najpiękniejsze, zadzwoń i umów się na sesję już dziś.

Przewijaj stronę w dół,
aby dowiedzieć się więcej.

Nosząc w sobie wspomnienia, sami możemy odtworzyć najpiękniejszy film życia, a wszystkie role będą oscarowymi.Życie obfituje w chwile, które ilekroć zostaną przywołane, będą rozbudzały morze emocji. To uśmiech, radość i łzy szczęścia. Bez dodatkowych zapisów są jak bajka bez obrazków. Nasze fotografie tworzą tło dla osobistych historii i chwil, które miały wpływ na życie.

Wszystkie cudowne chwile są jak zamki z piasku, choć przepiękne, to łatwo je zatrzeć i trudno zatrzymać.

Życie to zaokrąglony brzuszek przepięknej kobiety, która pod sercem nosi bezbronne dzieciątko, to dłonie ojca, który obejmuje ten skarb i zamyka w swojej miłości i oczekiwaniu.

Życie to cud narodzin, pierwsze chwile razem, pierwszy ząbek, krok i pierwsze urodziny. Jest barwne, niepozbawione doniosłych i szczególnych chwil, które dzięki profesjonalnym fotografiom powrócą, a ilekroć po nie sięgniemy, będą pisały naszą baśń- baśń naszego pięknego życia.

Ceny

Podane ceny obejmują sesję w profesjonalnym studio.
Sesje w plenerze, lub w domu klienta + 50zł.
Mała sesja Kilkanaście doskonałych
kadrów, gotowych do
druku w formie cyfrowej.
Duża sesja Ponad 20 doskonałych
kadrów, gotowych do
druku w formie cyfrowej.

+ 10 dużych odbitek
Dziecięca 350 zł 550 zł
Bitwa z pamięcią to nie walka z wiatrakami- możesz ją pokonać poprzez staranne, ekspresyjne zdjęcia. Nie ma dla nas rzeczy nie do wykonania. Tylko u nas możesz wspólnie z fotografem przystąpić do dzieła i być kreatorem ujęć i aranżacji. Szeroki wachlarz umiejętności i bogata oferta pozwala na wybranie najlepszej. Dzięki temu fotografia dziecięca jest tak chętnie wybierana przez rodziców. Jesteśmy elastyczni na propozycje i sugestie, a to przekłada się na bezstresową i... ekonomiczną sesję. Dodatkowy model to tylko 100 zł dopłaty do ceny podstawowej.
Niemowlęca Jedna wersja 500 zł.
Noworodki Jedna wersja 600 zł.
Niełatwe zdjęcia noworodków, to zadanie dla dyskretnego i delikatnego profesjonalisty. To fotograf uchwyci całą słodycz, śpiącego niemowlaka. Do pierwszej sesji maluch może „przystąpić” już po 14 dniach od narodzin. Zdjęcia wywołujemy w 10 dużych egzemplarzach
Rodzinna / Ciążowa 500 zł 700 zł
Wykonywane przez nas fotografie rodzinne to pamiątki na całe życie, nie tylko dla obecnych członków rodziny, ale i dla całych pokoleń. Nikt nie chciałby przecież, żeby za ileś lat ktoś skwitował, że byliśmy jacyś niewyraźni.
Chrzciny / Urodziny / Okoliczności 600 zł 800 zł
Towarzyszenie przy najpiękniejszych okazjach jest dla naszego studia wyróżnieniem i zaszczytem, dlatego wykonywane przez nas różnorodne sesje okolicznościowe są dopracowane w najmniejszym szczególe. Dokładamy starań by zarówno zabawne sesje urodzinowe jak i fotografie chrztu najwierniej oddawały całą atmosferę.
Sesja indywidualna Do uzgodnienia
Twoja pociecha odkryła w sobie talent piłkarski czy muzyczny? Uwiecznij Jego zmagania na fotografiach. Chętnie Ci w tym pomożemy- tylko zaproś nas na występ przyszłego wirtuoza.

Akuku, to my! Sesja u nas to niesamowita zabawa i pełen profesjonalizm

Najpiękniejsze zdjęcia to te naturalne, niepozowane. Jedna godzina to 60 minut, 3600 sekund i cała masa niesamowitych zdarzeń. My je przenosimy na fotografie. Cenimy ważne dla Państwa momenty. Słuchamy Państwa uwag i dajemy z siebie wszystko. Zadowolenie naszych klientów= nasze zadowolenie.

Nasze sesje to czysta przyjemność, pozbawiona stresu, godzinnego ustawiania czy krzyków słowa „ser”, które naśladuje uśmiech na twarzy. Twoja kreatywność jest dla nas przewodnikiem. Jesteśmy niczym magicy, którzy zatrzymają dla Ciebie to, co jest przecież ulotne. Zapraszamy do wspólnego fotografowania i czarowania chwil. Tel. 600 690 400

Zamów sesję w prezencie
i podaruj bliskiej Ci osobie.
Oto najbardziej wyjątkowy prezent, który
z roku na rok ceni się coraz bardziej.
Zadzwoń: 600 690 400
Sesje w studio AKUKU są rezerwowane z wyprzedzeniem. Warunkiem rezerwacji jest uiszczenie opłaty studyjnej (odliczanej od ceny sesji). Doskonale rozumiemy, że dzieci często są chore. Spokojnie. Całkowicie bezpłatne przełożenie terminu jest możliwe nawet na 48 godzin przed umówioną wizytą!

Za przełożenie terminu w dniu umówionej wizyty, (lub nie pojawienie się w umówionym terminie) wiąże się z bezzwrotnym zainkasowaniem opłaty studyjnej. Wynika to z faktu, że nie ma możliwości umówić już kogoś na wizytę w tym terminie, ani wynająć studia komuś innemu. A nawet puste studio musi zostać rozliczone (dzierżawa, czynsze itd.) Koszty te pokrywane są właśnie ze środków gwarancyjnych zwanych opłatą studyjną.
Jeżeli z jakiegokolwiek powodu, efekty naszej pracy nie przypadną Tobie do gustu, po prostu przygotujemy następną sesję całkowicie za darmo. Możesz więc czuć się bezpiecznie.
Sesje w studio AKUKU są rezerwowane z wyprzedzeniem. Warunkiem rezerwacji jest uiszczenie opłaty studyjnej (odliczanej od ceny sesji). Doskonale rozumiemy, że dzieci często są chore. Spokojnie. Całkowicie bezpłatne przełożenie terminu jest możliwe nawet na 48 godzin przed umówioną wizytą!

Za przełożenie terminu w dniu umówionej wizyty, (lub nie pojawienie się w umówionym terminie) wiąże się z bezzwrotnym zainkasowaniem opłaty studyjnej. Wynika to z faktu, że nie ma możliwości umówić już kogoś na wizytę w tym terminie, ani wynająć studia komuś innemu. A nawet puste studio musi zostać rozliczone (dzierżawa, czynsze itd.) Koszty te pokrywane są właśnie ze środków gwarancyjnych zwanych opłatą studyjną.
Każda sesja w studio AKUKU przygotowywana jest indywiduualnie, w zależności od rodzaju sesji plenerowej/studyjnej/domowej czy okolicznościowej. Podczas umawiania terminu rodzic otrzymuje od nas informację zwrotną co należy zabrać na sesję swojego dziecka.

Najlepiej zapoznać się z artykułem zawartym
w naszej broszurze. - Pobierz ją tutaj.
Sesja fotograficzna w studio dopasowana jest zawsze do wieku dziecka, podczas sesji noworodków sesje trwają zazwyczaj dłużej gdyż potrzebujemy z rodzicami dodatkowego czasu do uspania, nakarmienie i przewijanie dziecka. Sesje od roku w zwyż trwają od 0,5 do 5 godzin w zależności od wybranej opcji. Wyselekcjonowane, obrobione i przygotowane do druku fotografie gotowe są do odbioru jeszcze przed upływem dwóch tygodni od momentu wykonania sesji.
W studio AKUKU jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje dotyczące wykonywania sesji w innych miastach. Chętnie odwiedzimy inny zakątek polski, i wykonamy sesję specjalnie dla Ciebie. Cena takich sesji ustalana jest indywidualnie, musi zawierać koszty dojazdu i ew. zakwaterowania.
Wszystkie sesje w naszej ofercie opłacane są w formie przelewem. Oczywiście zawsze jest możliwa uregulowanie należności w gotówce.
Jeżeli podczas całej sesji, rodzic chciałby znaleźć się na jednej z fotografii. Nie będzie z tym najmniejszego problemu. Jednak w naszej ofercie znajdują się osobno sesje rodzinne które wykonamy dla Państwa z wielką przyjemnością.
Wszystkie fotografie po każdej sesji fotograficznej będą dostępne (w kolorze oraz czerni-bieli) w formie cyfrowej do ściągnięcia na naszej stronie internetowej. Dodatkowo wedle życzenia, możemy je wysłać na płycie CD w dowolne miejsce.
Możesz być pewien że w studio AKUKU, Twoje dziecko będzie bezpieczne i zadowolone. Pracujemy wyłącznie na certyfikowanym sprzęcie oświetleniowym. (W przypadku sesji noworodków, pomimo atestów i braku przeciwskazań i tak używamy wyłącznie światła naturalnego, oraz specjalnego ogrzewacza powietrza)
Oczywieście, jest możliwość zakupienia vouchera w formie prezentu ( na kazdy rodzaj sesji studyjne/plenerowe/okolicznościowe), który jest realizowany w naszym studio do jednego roku od dnia zakupienia.

Mamo, warto śledzić nas na Facebook

Nie przegap najciekawszego. Bądź pierwszą, która dowie się o najpiękniejszych
wydarzeniach w AKUKU. Kliknij lubię to, aby dołączyć do naszej społeczności.

Napisz do nas
- z niecierpliwością czekamy na wiadomość od Ciebie.
Rozpocznij tu:
Twoja wiadomość.
Darmowa wycena
sesji dla Twojego dziecka
- już za kilka chwil na Twojej skrzynce!
Na jaki adres chcesz otrzymać ofertę?