Fotografia dziecięca Reda

Z wiekiem zawsze żałujemy tych pięknych chwil, które moglibyśmy jeszcze sfotografować. Nie zwlekaj jeśli masz jeszcze taką szansę. Obecność profesjonalnej załogi fotograficznej w ważnych życiowych momentach dziecka sprawi, że każda chwila zostanie uwieczniona na fotografii. Wzruszenie i radość- to nasi nieodłączni towarzysze przeglądania zdjęć rodzinnych. Szczególnie chętnie oglądamy fotografie dziecięce, gdyż są to najbardziej optymistyczne obrazy jakie można sobie wyobrazić. Zadzwoń do nas dziś! Tel. 600 690 400.

Przewijaj stronę w dół,
aby dowiedzieć się więcej.

Pamięć potrafi być nieubłaganie ulotna, nie pozwólmy odejść najpiękniejszym wspomnieniom!

Zapis pięknych chwil naszego życia w postaci fotografii, to najwspanialszy sposób na ich przedłużenie. Powracając do wspomnień po latach będziemy równie silnie przeżywać minione chwile i ze wzruszeniem opowiadać rodzinne historie, odtwarzając ich bieg na nowo. Kolekcjonujmy ważne momenty i cieszmy się nimi nieustanie.

Profesjonalna fotografia jest już w zasięgu ręki!

Jeden obraz potrafi powiedzieć więcej niż tysiące słów

Zapisane na zdjęciach gesty, mimika twarzy ukazująca emocje i ten magiczny błysk w oku, kiedy spojrzymy na bliską osobę, są najpiękniejszymi skarbami jakie posiadamy.Tych chwil nie da się przywołać na nowo, jednak fotografie pomagają nam odświeżyć wspomnienia.

Realizujemy swoją pracę po to, aby sprawić Państwu ogromną radość i wspólnie odczuwać satysfakcję z udanych sesji. Oferujemy wszelkiego rodzaju eksponaty, tła i elementy, które nadadzą zdjęciom oryginalność, wyjątkowość i niecodzienność. Angażujemy całą swoją energię i kreatywność w najdrobniejsze, realizowane przez nas zlecenie.

Cieszą nas wspólne sukcesy i Państwa zaufanie!

Ceny

Podane ceny obejmują sesję w profesjonalnym studio.
Sesje w plenerze, lub w domu klienta + 50zł.
Mała sesja Kilkanaście doskonałych
kadrów, gotowych do
druku w formie cyfrowej.
Duża sesja Ponad 20 doskonałych
kadrów, gotowych do
druku w formie cyfrowej.

+ 10 dużych odbitek
Dziecięca 350 zł 550 zł
Fotografia dzieci to najwspanialszy prezent, jaki rodzice mogą podarować samym sobie i swoim pociechom. Wesoła sesja w miłej atmosferze, sprawi, że maluchy pokażą maksimum swoich możliwości! Zapraszamy do skorzystania z atrakcyjnej oferty - dopłata za dodatkowego modela to tylko 100 zł do podstawowej ceny.
Niemowlęca Jedna wersja 500 zł.
Noworodki Jedna wersja 600 zł.
Spotkania rodzinne organizowane w ważnych dla najbliższych momentach, to szczególny czas, w którym nie może zabraknąć profesjonalnego fotografa. Służymy swoim profesjonalizmem poprzez sesje okolicznościowe, w tym także sesje urodzinowe i fotografię chrztu.
Rodzinna / Ciążowa 500 zł 700 zł
Fotografie rodzinne stanowią pamiątki obrazujące piękno wspólnych chwil. Pozwalają zachować wyrazisty obraz, tych których już z nami nie ma i ukazać zmiany w każdym z nas na przestrzeni lat. To doskonały prezent i wspaniała pamiątka. Swoim klientom proponujemy zestawy zdjęć rodzinnych - wspólne zdjęcia całego grona i poszczególne portrety jego członków, gotowe do oprawy.
Chrzciny / Urodziny / Okoliczności 600 zł 800 zł
Przyszłe mamy mają możliwość zachować na dłużej najpiękniejsze momenty z okresu oczekiwania na maleństwo. Wszystko dzięki usłudze jaką jest fotografia ciążowa. Możemy Państwu towarzyszyć już od 14 dnia życia malucha. Pomagamy uwiecznić najbardziej magiczne momenty poprzez zdjęcia noworodków, a wszystko to w komfortowej i rodzinnej atmosferze.
Sesja indywidualna Do uzgodnienia
Jeśli Państwa dziecko przejawia ogromny talent lub sukcesywnie rozwija swoje pasje, potowarzyszymy mu z aparatem podczas tych zmagań, kibicując jego sukcesom!

3 w 1, czyli profesjonalizm, zabawa, oryginalność w studio Akuku.

Sesja zdjęciowa organizowana w naszym studio to nie tylko tworzenie profesjonalnych fotografii, ale również doskonała zabawa, wspaniałe pomysły, ciekawe aranżacje, wspólne rozwijanie kreatywności i ogromne zaangażowanie.

Z nami poczują się Państwo komfortowo i swobodnie. Jesteśmy otwarci na wszelkiego rodzaju propozycje i pomagamy urzeczywistnić marzenia.
Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego. Czekamy na Państwa !

Zamów sesję w prezencie
i podaruj bliskiej Ci osobie.
Oto najbardziej wyjątkowy prezent, który
z roku na rok ceni się coraz bardziej.
Zadzwoń: 600 690 400
Sesje w studio AKUKU są rezerwowane z wyprzedzeniem. Warunkiem rezerwacji jest uiszczenie opłaty studyjnej (odliczanej od ceny sesji). Doskonale rozumiemy, że dzieci często są chore. Spokojnie. Całkowicie bezpłatne przełożenie terminu jest możliwe nawet na 48 godzin przed umówioną wizytą!

Za przełożenie terminu w dniu umówionej wizyty, (lub nie pojawienie się w umówionym terminie) wiąże się z bezzwrotnym zainkasowaniem opłaty studyjnej. Wynika to z faktu, że nie ma możliwości umówić już kogoś na wizytę w tym terminie, ani wynająć studia komuś innemu. A nawet puste studio musi zostać rozliczone (dzierżawa, czynsze itd.) Koszty te pokrywane są właśnie ze środków gwarancyjnych zwanych opłatą studyjną.
Jeżeli z jakiegokolwiek powodu, efekty naszej pracy nie przypadną Tobie do gustu, po prostu przygotujemy następną sesję całkowicie za darmo. Możesz więc czuć się bezpiecznie.
Sesje w studio AKUKU są rezerwowane z wyprzedzeniem. Warunkiem rezerwacji jest uiszczenie opłaty studyjnej (odliczanej od ceny sesji). Doskonale rozumiemy, że dzieci często są chore. Spokojnie. Całkowicie bezpłatne przełożenie terminu jest możliwe nawet na 48 godzin przed umówioną wizytą!

Za przełożenie terminu w dniu umówionej wizyty, (lub nie pojawienie się w umówionym terminie) wiąże się z bezzwrotnym zainkasowaniem opłaty studyjnej. Wynika to z faktu, że nie ma możliwości umówić już kogoś na wizytę w tym terminie, ani wynająć studia komuś innemu. A nawet puste studio musi zostać rozliczone (dzierżawa, czynsze itd.) Koszty te pokrywane są właśnie ze środków gwarancyjnych zwanych opłatą studyjną.
Każda sesja w studio AKUKU przygotowywana jest indywiduualnie, w zależności od rodzaju sesji plenerowej/studyjnej/domowej czy okolicznościowej. Podczas umawiania terminu rodzic otrzymuje od nas informację zwrotną co należy zabrać na sesję swojego dziecka.

Najlepiej zapoznać się z artykułem zawartym
w naszej broszurze. - Pobierz ją tutaj.
Sesja fotograficzna w studio dopasowana jest zawsze do wieku dziecka, podczas sesji noworodków sesje trwają zazwyczaj dłużej gdyż potrzebujemy z rodzicami dodatkowego czasu do uspania, nakarmienie i przewijanie dziecka. Sesje od roku w zwyż trwają od 0,5 do 5 godzin w zależności od wybranej opcji. Wyselekcjonowane, obrobione i przygotowane do druku fotografie gotowe są do odbioru jeszcze przed upływem dwóch tygodni od momentu wykonania sesji.
W studio AKUKU jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje dotyczące wykonywania sesji w innych miastach. Chętnie odwiedzimy inny zakątek polski, i wykonamy sesję specjalnie dla Ciebie. Cena takich sesji ustalana jest indywidualnie, musi zawierać koszty dojazdu i ew. zakwaterowania.
Wszystkie sesje w naszej ofercie opłacane są w formie przelewem. Oczywiście zawsze jest możliwa uregulowanie należności w gotówce.
Jeżeli podczas całej sesji, rodzic chciałby znaleźć się na jednej z fotografii. Nie będzie z tym najmniejszego problemu. Jednak w naszej ofercie znajdują się osobno sesje rodzinne które wykonamy dla Państwa z wielką przyjemnością.
Wszystkie fotografie po każdej sesji fotograficznej będą dostępne (w kolorze oraz czerni-bieli) w formie cyfrowej do ściągnięcia na naszej stronie internetowej. Dodatkowo wedle życzenia, możemy je wysłać na płycie CD w dowolne miejsce.
Możesz być pewien że w studio AKUKU, Twoje dziecko będzie bezpieczne i zadowolone. Pracujemy wyłącznie na certyfikowanym sprzęcie oświetleniowym. (W przypadku sesji noworodków, pomimo atestów i braku przeciwskazań i tak używamy wyłącznie światła naturalnego, oraz specjalnego ogrzewacza powietrza)
Oczywieście, jest możliwość zakupienia vouchera w formie prezentu ( na kazdy rodzaj sesji studyjne/plenerowe/okolicznościowe), który jest realizowany w naszym studio do jednego roku od dnia zakupienia.

Mamo, warto śledzić nas na Facebook

Nie przegap najciekawszego. Bądź pierwszą, która dowie się o najpiękniejszych
wydarzeniach w AKUKU. Kliknij lubię to, aby dołączyć do naszej społeczności.

Napisz do nas
- z niecierpliwością czekamy na wiadomość od Ciebie.
Rozpocznij tu:
Twoja wiadomość.
Darmowa wycena
sesji dla Twojego dziecka
- już za kilka chwil na Twojej skrzynce!
Na jaki adres chcesz otrzymać ofertę?