Fotografia dziecięca Pruszcz Gdański

Najpiękniejsze chwile mijają w mgnieniu oka. Czy chciałbyś zatrzymać się chociażby na moment i zatonąć w teraźniejszości zachowując emocje, wrażenia i odczucia w niezmienionej formie? My mamy na to sposób! Uchwycimy te momenty w fotografie. Naszym konikiem są fotografie dziecięce, dlatego skorzystaj z naszego doświadczenia i profesjonalizmu. Zafunduj sobie i swoim dzieciom pamiątkę na wiele lat. Zadzwoń. Tel. 600 690 400.

Przewijaj stronę w dół,
aby dowiedzieć się więcej.

Najwspanialsze wspomnienia zamknięte w pięknych obrazach, są już w zasięgu Państwa ręki!

Każda piękna chwila trwa zdecydowanie krócej niż byśmy sobie tego życzyli. Tylko zdjęcia mogą zdziałać cuda i zatrzymać ją na dłużej. Amatorskie zdjęcie nie odda wszystkich emocji, dlatego skorzystaj z usługi profesjonalistów. Fotografie wykonane przez nasz zespół to prawdziwe dzieło sztuki, które zdobiąc nasze ściany i albumy, będą powodem ogromnej satysfakcji i dumy.

Jedno spojrzenie potrafi powiedzieć wszystko. Zapiszmy je w postaci pięknych fotografii pamiątkowych.


Żadne słowa nie są w stanie tak wiernie opisać obrazów i przebiegu wydarzeń jak fotografie. Dlatego kolekcjonujmy i pielęgnujmy je, powracając do nich przy każdej możliwej okazji.To Państwu dedykujemy naszą sumiennie realizowaną pracę! Dysponujemy nieograniczoną kreatywnością, eksponatami, dodatkami i tłami różnego rodzaju, które pomogą stworzyć oryginalną i wyjątkową aranżację sesji.

Państwa zadowolenie to nasz sukces!

Ceny

Podane ceny obejmują sesję w profesjonalnym studio.
Sesje w plenerze, lub w domu klienta + 50zł.
Mała sesja Kilkanaście doskonałych
kadrów, gotowych do
druku w formie cyfrowej.
Duża sesja Ponad 20 doskonałych
kadrów, gotowych do
druku w formie cyfrowej.

+ 10 dużych odbitek
Dziecięca 350 zł 550 zł
Fotografia dzieci jest wyjątkowym prezentem dla ukochanych pociech i ich rodziców.
Sesja zdjęciowa, realizowana we wspaniałej atmosferze, będzie doskonałą zabawą. Tylko teraz atrakcyjna oferta- dopłata za dodatkowego modela to tylko 100 zł do podstawowej ceny.
Niemowlęca Jedna wersja 500 zł.
Noworodki Jedna wersja 600 zł.
Przyszłym mamom, które pragną w piękny sposób zapisać najwspanialsze chwile swojego życia oferujemy usługę jaką jest fotografia ciążowa. A zaraz po niej sesja dla nowonarodzonego dziecka. Zdjęcia noworodków będą znakomitym uzupełnieniem kolejnych stron albumu. Masz mało czasu, bo sesje noworodków robione są do 14 dnia życia.
Rodzinna / Ciążowa 500 zł 700 zł
Fotografie rodzinne to przepełnione uczuciami pamiątki, pielęgnowane przez pokolenia. W naszym studio oferujemy zestawy zdjęć rodzinnych - całego klanu i indywidualne portrety poszczególnych członków.
Chrzciny / Urodziny / Okoliczności 600 zł 800 zł
Będzie nam ogromnie miło, jeśli zaprosicie nas Państwo na ważne wydarzenie rodzinne, abyśmy mogli wykonać to, co robimy najlepiej- zdjęcia. Organizujemy wszelkie sesje okolicznościowe, sesje urodzinowe czy fotografię chrztu.
Sesja indywidualna Do uzgodnienia
Wspieramy również pasje Państwa dzieci, uwieczniając pierwsze bramki małych piłkarzy, koncerty instrumentalne przyszłych wirtuozów i recytacje utalentowanych poetów.

Gwarantujemy 100% zadowolenia, profesjonalizm, kreatywność i znakomitą zabawę!

Akuku! To my! Jesteśmy pełnym zapału zespołem profesjonalnych i doświadczonych fotografów, którzy z przyjemnością, pasją i nieskrywana satysfakcją realizują swoją pracę. Nieustannie poszerzamy swoją ofertę, dostosowując ją do Państwa potrzeb.

Mamy głowy pełne kreatywnych pomysłów, otwartych na Państwa sugestie. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy serdecznie do naszego studio fotograficznego – stworzymy wspólnie coś pięknego!
Czekamy na telefony i maile. Tel. 600 690 400.

Zamów sesję w prezencie
i podaruj bliskiej Ci osobie.
Oto najbardziej wyjątkowy prezent, który
z roku na rok ceni się coraz bardziej.
Zadzwoń: 600 690 400
Sesje w studio AKUKU są rezerwowane z wyprzedzeniem. Warunkiem rezerwacji jest uiszczenie opłaty studyjnej (odliczanej od ceny sesji). Doskonale rozumiemy, że dzieci często są chore. Spokojnie. Całkowicie bezpłatne przełożenie terminu jest możliwe nawet na 48 godzin przed umówioną wizytą!

Za przełożenie terminu w dniu umówionej wizyty, (lub nie pojawienie się w umówionym terminie) wiąże się z bezzwrotnym zainkasowaniem opłaty studyjnej. Wynika to z faktu, że nie ma możliwości umówić już kogoś na wizytę w tym terminie, ani wynająć studia komuś innemu. A nawet puste studio musi zostać rozliczone (dzierżawa, czynsze itd.) Koszty te pokrywane są właśnie ze środków gwarancyjnych zwanych opłatą studyjną.
Jeżeli z jakiegokolwiek powodu, efekty naszej pracy nie przypadną Tobie do gustu, po prostu przygotujemy następną sesję całkowicie za darmo. Możesz więc czuć się bezpiecznie.
Sesje w studio AKUKU są rezerwowane z wyprzedzeniem. Warunkiem rezerwacji jest uiszczenie opłaty studyjnej (odliczanej od ceny sesji). Doskonale rozumiemy, że dzieci często są chore. Spokojnie. Całkowicie bezpłatne przełożenie terminu jest możliwe nawet na 48 godzin przed umówioną wizytą!

Za przełożenie terminu w dniu umówionej wizyty, (lub nie pojawienie się w umówionym terminie) wiąże się z bezzwrotnym zainkasowaniem opłaty studyjnej. Wynika to z faktu, że nie ma możliwości umówić już kogoś na wizytę w tym terminie, ani wynająć studia komuś innemu. A nawet puste studio musi zostać rozliczone (dzierżawa, czynsze itd.) Koszty te pokrywane są właśnie ze środków gwarancyjnych zwanych opłatą studyjną.
Każda sesja w studio AKUKU przygotowywana jest indywiduualnie, w zależności od rodzaju sesji plenerowej/studyjnej/domowej czy okolicznościowej. Podczas umawiania terminu rodzic otrzymuje od nas informację zwrotną co należy zabrać na sesję swojego dziecka.

Najlepiej zapoznać się z artykułem zawartym
w naszej broszurze. - Pobierz ją tutaj.
Sesja fotograficzna w studio dopasowana jest zawsze do wieku dziecka, podczas sesji noworodków sesje trwają zazwyczaj dłużej gdyż potrzebujemy z rodzicami dodatkowego czasu do uspania, nakarmienie i przewijanie dziecka. Sesje od roku w zwyż trwają od 0,5 do 5 godzin w zależności od wybranej opcji. Wyselekcjonowane, obrobione i przygotowane do druku fotografie gotowe są do odbioru jeszcze przed upływem dwóch tygodni od momentu wykonania sesji.
W studio AKUKU jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje dotyczące wykonywania sesji w innych miastach. Chętnie odwiedzimy inny zakątek polski, i wykonamy sesję specjalnie dla Ciebie. Cena takich sesji ustalana jest indywidualnie, musi zawierać koszty dojazdu i ew. zakwaterowania.
Wszystkie sesje w naszej ofercie opłacane są w formie przelewem. Oczywiście zawsze jest możliwa uregulowanie należności w gotówce.
Jeżeli podczas całej sesji, rodzic chciałby znaleźć się na jednej z fotografii. Nie będzie z tym najmniejszego problemu. Jednak w naszej ofercie znajdują się osobno sesje rodzinne które wykonamy dla Państwa z wielką przyjemnością.
Wszystkie fotografie po każdej sesji fotograficznej będą dostępne (w kolorze oraz czerni-bieli) w formie cyfrowej do ściągnięcia na naszej stronie internetowej. Dodatkowo wedle życzenia, możemy je wysłać na płycie CD w dowolne miejsce.
Możesz być pewien że w studio AKUKU, Twoje dziecko będzie bezpieczne i zadowolone. Pracujemy wyłącznie na certyfikowanym sprzęcie oświetleniowym. (W przypadku sesji noworodków, pomimo atestów i braku przeciwskazań i tak używamy wyłącznie światła naturalnego, oraz specjalnego ogrzewacza powietrza)
Oczywieście, jest możliwość zakupienia vouchera w formie prezentu ( na kazdy rodzaj sesji studyjne/plenerowe/okolicznościowe), który jest realizowany w naszym studio do jednego roku od dnia zakupienia.

Mamo, warto śledzić nas na Facebook

Nie przegap najciekawszego. Bądź pierwszą, która dowie się o najpiękniejszych
wydarzeniach w AKUKU. Kliknij lubię to, aby dołączyć do naszej społeczności.

Napisz do nas
- z niecierpliwością czekamy na wiadomość od Ciebie.
Rozpocznij tu:
Twoja wiadomość.
Darmowa wycena
sesji dla Twojego dziecka
- już za kilka chwil na Twojej skrzynce!
Na jaki adres chcesz otrzymać ofertę?